Godziny otwarcia: 8:00-18:00

ul. Kolejowa 15,
08-300 Sokołów Podlaski

tel. +25 781 66 13

fax +25 781 37 12

biuro@anikatrans.pl Nasz facebook
dane kontaktowe ▼
  • JAKO FIRMA TRANSPORTOWA FUNKCJONUJEMY NIEPRZERWANIE OD 1997 ROKU

    zobacz więcej

poznaj naszą firmę

Dowiedz się, kim jesteśmy

Anika Trans to wyspecjalizowana firma transportowa z Sokołowa Podlaskiego zajmująca się transportem krajowym i międzynarodowym od 1997 roku. Podejmujemy się zleceń obejmujących przewóz leków, materiałów żrących, towarów mrożonych i świeżych, a także szeroko rozumianego ADR – przedmiotów, ładunków oraz towarów niebezpiecznych.

Zasięgiem działania obejmujemy wszystkie kraje Unii Europejskiej i Azji. Naszą wizytówką jest transport ładunków niebezpiecznych do Rosji. Ponadto zapewniamy wymagający kontrolowanej temperatury transport chłodniczy do Kazachstanu i Uzbekistanu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, realizujemy niemal każdą spedycję – począwszy od słonecznych wybrzeży Portugalii, przez deszczowe regiony Irlandii i Wielkiej Brytanii, aż po upalną Turcję czy kraje Bliskiego Wschodu.

Nasze kompetencje potwierdzają uzyskane certyfikaty GDP oraz SQAS, co pozwala nam współpracować z największymi firmami z branży farmaceutycznej i chemicznej na świecie. Zaufały nam takie firmy jak BASF, Imperial Chemical Logistics, Fresenius czy Sanofi.

Punktualność

Powierzając nam swoje zaufanie, przestaniesz obawiać się, że Twój transport towarówmrożonych, świeżych bądź tych niebezpiecznych (ADR) nie zostanie odebrany lub dostarczony na czas. Dla Twojej wygody udostępniamy dane o aktualnym położeniu aut za pomocą nowoczesnego systemu GPS.

Profesjonalizm

Dbamy o każdy detal transportu – bez znaczenia czy jest to transport leków, materiałów żrących czy przedmiotów niebezpiecznych. Kontrolujemy cały proces już od otrzymania zlecenia, przez odbiór towaru oraz przewóz, aż po jego dostarczenie i rozliczenie dokumentów. Wierzymy, że tylko skrupulatne dopełnienie tych obowiązków zaprocentuje zadowoleniem naszych Partnerów.

Doświadczenie

Na rynku firm zajmujących się transportem z regionu Warszawa-Siedlce-Sokołów funkcjonujemy nieprzerwanie od 1997 roku. Dzięki temu wyróżniamy się know-how niezbędnym i nieosiągalnym dla pozostałych przedsiębiorstw. Tak duże doświadczenie pozwala doradzać naszym Klientom w każdej sytuacji i błyskawicznie rozwiązywać ich problemy, co jest szczególnie ważne w przypadku przewozów ADR.

Zaufanie

Zostaliśmy wyróżnieni certyfikatami takimi jak SQAS oraz GDP. Jesteśmy wpisani do rejestru największych i najbardziej solidnych firm w Polsce, co traktujemy jako ogromną nobilitację.

zapraszamy dowspółpracy

Pracujemy codziennie w godzinach 8:00-18:00.
Masz pytania? Wypełnij szybki formularz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "ANIKA-TRANS" - KRZYSZTOF STRZAŁA, ANNA STRZAŁA - SPÓŁKA JAWNA, zawartych w formularzu kontaktowym w celu realizacji odpowiedzi na zapytanie przesłane za jego pośrednictwem. Zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności i zawartą w niej klauzulą informacyjną. Jestem świadomy/świadoma, iż moja zgoda mo że być odwołana w każdym czasie (bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem) poprzez wysłanie maila na adres: biuro@anikatrans.pl, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych przez Administratora.